GALERİ

XP500 Serisi

XP500 Serisi

Eaton'ın makine ve tesis mühendisliği için özel olarak geliştirilen XP500 serisi modern kumanda arayüzleri ve tüketici elektroniklerinden aşina olunan komut yöntemleri ile otomasyon alanını genişletmektedir. Yansıtmalı Kapasitif Dokunmatik (PCT) teknolojisi daha sezgisel bir kullanıcı arayüzü sağlamaktadır. Sezgisellik özellikleri arasında kullanıcıların ekrandaki işlevsel düğmeleri bir ellerinin birden fazla parmağıyla basmalarını ya da iki ellerini de kullanmalarını sağlayan çoklu dokunmatik işlevselliği yer almaktadır. Modern dokunmatik tabletlerde ve akıllı telefonlarda olduğu gibi operatör, bütünleşik yardım sistemindeki öğeleri ve belgeleri iki parmağını kullanarak büyütebilir ve kaydırabilir. Yüksek duyarlılığa sahip sensörler yanlış komutların girilmesi veya makinenin yanlışlıkla çalıştırılmasını önlemektedir. Kritik işlevler sadece çok sayıda kumanda alanına bir defada basıldığında etkinleştirilmekte, böylece tekli dokunmatik panellere oranla çok daha fazla sistem güvenliği temin edilmektedir. Windows Embedded 7, açık bir işletim sistemi olarak XP500 Panel bilgisayarlarına kurulmuştur. Cihazlar geniş ekranlı: 10.1“, 15.6“ ve 21.5“ boyutlarla sunulmaktadır. Yansıtmaz ön cama sahip şık tasarımlarıyla modern bir görünüm sunmaktadırlar. Güçlü, çizilmeye dayanıklı ön cam ve açık cihaz konsepti, Panel bilgisayarlarını makine ve tesis mühendisliği içeren neredeyse her sanayi dalında kullanılmaya uygun hale getirmektedir. Bütün olarak dikkate alındığında XP500 Panel bilgisayarları daha basit bir kullanıcı arayüzü sunmakta, hassas dokunmatik sensörler ile kumandaların güvenli ve hassas bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır.

Bir ekran bilgisayarından fazlası ...

bu ünitelerde kullanılan Yansıtmalı Kapasitif Dokunmatik (PCT) teknolojisi birden fazla parmak ve hatta iki elle kullanıma imkân veren sezgisel çoklu dokunmatik işletim sunmaktadır.
Cihazlar Windows Embedded 7 işletim sistemleriyle çalışmaktadır. Bu seçim, Eaton'un görselleştirme yazılımları ile mükemmel uyumun yanı sıra pek çok farklı kullanıcı yazılımı ile kullanılabilmelerini sağlamaktadır.
Yüksek ön kenar koruma derecesi ve UL Sınıf I Bölüm 2 belgelendirmesi cihazların zorlu endüstriyel ortamlarda ve süreçlendirme endüstrisi tarafından kullanılabilmesini sağlamaktadır.
Ekranın yansıtmasız, kenarsız emniyet camı sert temizlik maddeleri ile bile kolayca temizlenerek tüm lekelerin giderilmesine imkân tanımaktadır.
AMD 1.65 GHz çift çekirdekli CPU'lar ve tümleşik Radeon grafik kartı yüksek bir işlem gücü ve üstün grafik performansı sunmaktadır.

 

Manuals
Panel PC XP-503 
User Manual
01/2017 MN048014-EN
Created: 07/09/2014
Modified: 02/13/2017

Product Information
XP500 panel PC with capacitive multi-touch technology 
BR050001EN
Created: 11/19/2013
Modified: 07/24/2014