Yektamak Elektrik ve Otomasyon

2015 yılında kurulan YEKTAMAK ELEKTRİK VE OTOMASYON firması kuruluş tarihi bakımından yeni bir firma olmasına rağmen akademik geçmişe sahip kurucu ortakları, piyasa ve mühendislik deneyimi sayesinde çok kısa bir zamanda onlarca projeye imza atarak başta Endüstriyel Otomasyon sektörü olmak üzere birçok sektörün otomasyon ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmet vermektedir.

2016 yılında EATON markası ile tanışan ve yoluna devam eden YEKTAMAK, markanın temsilciliğini sürdürmek için aksiyonlar alarak ve tüm projelerinde EATON ürünlerine yer vererek çalışmalarının meyvesini ilk yıl almıştır. Bu bağlamda markanın yurtiçi satış 2. liğine hak kazanan firmamız aynı azimle bugün de yoluna devam etmektedir.

YEKTAMAK, müşterilerinin ihtiyaçlarının belirlenmesinden projenin teslim edilmesine kadar olan tasarım, projelendirme, bilgisayar destekli simülasyonlar, üretim, kalite kontrol ve test gibi tüm süreçlerde gösterdiği özenle istenen kalite standartlarında projeler gerçekleştirmektedir. Bu özveriyle YEKTAMAK, geçmişten günümüze kadar, çeşitli arıtma tesisi projeleri, fabrika otomasyonu, scada sistemleri, jetfan havalandırma projeleri, pompa ve sisleme sistemleri gibi birçok özel proje gerçekleştirerek müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

YEKTAMAK olarak amacımız, hizmetlerimizde “Ar-Ge ve İnovasyon Odaklı Olma” ilkesini esas alarak gelişmekte olan teknolojiyle müşterilerimizin gelişen ihtiyaçlarına her zaman cevap vererek, müşterilerimizin ulusal ve uluslararası pazarda, rakiplerine karşı avantajlı konuma geçmelerini sağlamaktır.

VİZYON

Yurtiçi ve küresel pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak. Temsilciliğini yapmakta olduğu marka ile birlikte endüstriyel otomasyon sektöründe rakipleri arasında tüm varlıklarıyla tercih edilen bir firma olmak.

Misyon

Küresel pazarda faaliyet gösteren, üretimini arttırmak ve büyümek isteyen ana ve yan sanayi firmaların elektrik ve otomasyon işlerini, yüksek kalitede, optimum maliyette, en kısa sürede ve kalite politikamızdan ödün vermeden sağlamak ve pazarda tercih edilen firma olmak.